Jdi na obsah Jdi na menu
 


News

8. 6. 2008

Zase je po víkendu a zase je pár novinek. Konečně jsem jakž takž dokončil misi Castle - Shadow of the red star a v blízké době ji vydám jako betaverzi kterou o prázdninách předělám. Dál jsem helfnul pařanovi s jednou jeho misí(stalkermise) a on mě se dvěma ( Díky pařane! :-) ) misemi do mé AČSR Kampaně. Dále jsem se pustil znova (kvůli TonyHawkovi) do Jedné mise do kampaně pro naše AATH Studio do kampaně OCG. Zahrál jsem si pár misí a ze kterých musím zmínit ty nejlepší: Tři kálové (Ježuro), Hawk in Shadows (Munch Studio), Muchomůrky (Celoush) a pár kampaní Blackday (Sarge studio), Street (autora už si nepamatuju) a něco z toho možná v blízké době zrecenzuju. Takže se máte na co TĚŠIT!!! xD

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

@TonyHawk

(Hammer, 9. 6. 2008 18:36)

HIN už mám stažený, HIS jsem nikde nesehnal, Tři krále,WTWE a ranní rosu jsem hrál a co je to Abondoned Armies a kde se to dá sehnat? Kvůli tobě jsem se do toho pustil znova protože předtím si mi dal blbý informace. Jo přes prázdniny tu nebudu ale hodila by se mi nějaká práce ať doma nechcípnu nudou kdyžatk mi napiš na ICQ ale co nejdřív protože od 16. do 22.6. tu nejsem a pak od 27.6 budu už totálně offline a pak se tu objevím až o prázkách.

Stalker???

(TonyHawk, 9. 6. 2008 17:37)

TO by som si zahral... btw. Ja medzi najlepšie misie radím tieto : Hawk in Nets (ani Hawk in Shadows neni zlé, ale to je kampaň...), Tři králové (+ Ranní rosa), WTWE (When The World Ends), Abondoned Armies... btw. kvôli mne??? veď ty si zobral tú misiu... A krom toho, cez prázdniny tu asi nebudeš, nie??

Dík

(Hammer, 9. 6. 2008 14:14)

není zač to spíš já děkuju za ty mise do AČSR kampaně:-)

Já dík

(pařan, 8. 6. 2008 21:06)

Páni. Už se na recenze těším. A já moc díky za tu stalker misi.