Jdi na obsah Jdi na menu
 


(Led)Nové Novinky

24. 1. 2009

Tak zase uběhla pekelně dlouhá doba za kterou se tu neobjevilo nic nového a dneska jsem se rozhol to změnit. Tolik úvodem teď k věci éra OFP se sice čím dáíl více blíží ke svému konci ale přesto je podle mě ještě celkem dobré pracovat na svých projektech a některé z nich konečně i vydávat a tak se brzy některých dočkáte. Také nemůžu opomenout Pařanovu soutěž o nejlepší misi která právě probíhá a můžete do ní hlasovat. V této soutěži soutěží 12 misí v 6 kategoriích a hlasovat je možno do 28.2.2009 takže to nepropásněte. A ještě jedna skvělá novinka k pracím na  mém utajovaném projektu se přidali Pařan a TonyHawk takže jej zachránily před zkázou protože jsem u něj poznal že jsem si utrhnul příliš velké sousto, příliš velké na to abych jej zvládnul sám a proto jim chci poděkovat že se rozhodli mi pomoci. V brzké mdobě nejpíš zveřejním již nějaké informace o tomto projektu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překvápko

(Hammer, 4. 2. 2009 20:14)

tak tady máte to "překvápko" Castle:

http://www.edisk.cz/stahni/57257/e_-_Shadow_of_The_Red_Star_-_Verze_1.2_Cindy.rar_2.83MB.html

projekty

(Hammer, 25. 1. 2009 19:16)

A co budu podle tebe psát zbytek roku? musím si nechat něco do zálohy. :D Navíc o MP zápasy se nějak nezajímám Castle bude překvapení(teď už asi ne) a o Secret Agentovi si toho zas tak moc zatím nezveřejnil.

projekty...

(TonyHawk, 25. 1. 2009 18:35)

No tých projektov je tu oveľa viacej :)... mohol si napr. informovať o mojej novej misi Secret agent :), alebo o zápasoch MP... a taky o Castle ;)